Polonia Burton
Art is not a luxury, but a necessity.

Przelewy pieniędzy z UK do Polski

0

Działająca od 2012 roku na rynku brytyjskim firma TransferGO oferuje tanie i szybkie przelewy do Polski i nie tylko.

Przy dzisiejszym słabnącym kursie funta bardzo istotne jest aby znaleźć firmę, która przeleje nam pieniądze po dobrym przeliczniku nie pobierając przy tym dużej prowizji. Wielu z Was przekonało się pewnie, że tradycyjny przelew bankowy z UK do Polski może być bardzo kosztowny. Do prowizji wynoszącej średnio £15 pobieranej przez brytyjski bank należy doliczyć jeszcze opłaty, które mogą być pobrane przez banki pośredniczące w przelewie do naszego banku docelowego w Polsce. Prowizja banku w Polsce za odbiór przelewu międzynarodowego może oscylować w granicach 100 zł w zależności od kwoty przelewu. Kurs wymiany po którego przeliczeniu otrzymamy złotówki będzie również bardzo zaniżony przez nasz bank.

Jak oszczędzić czas i pieniądze?

Dla osób, które chcą oszczędzić pieniądze polecamy usługi firmy TransferGO, która oferuje szybkie przelewy do Polski po atrakcyjnych kursach. Wystarczy założyć sobie bezpłatne konto w serwisie i dokonać zlecenia przelewu za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej.

W celu dokonania przelewu należy podać nazwę odbiorcy, nr konta bankowego w Polsce oraz dokonać odpowiedniej wpłaty z konta osobistego w banku brytyjskim na konto TransferGO, które również jest w brytyjskim banku. Dużym ułatwieniem jest możliwość wykonania wpłaty kartą debetową dla osób, które mają trudności z przelewami w UK.

Ile zapłacimy za przelew?

  • £ 0 – przelew realizowany do 4 dni
  • £ 2.99 – natychmiastowy przelew na konto PL lub następnego dnia roboczego jeśli wykonany jest poza godzinami 7:30 -16:00.
  • £ 1.99 – przelew realizowany następnego dnia do godz: 10:00 lub tego samego dnia jeśli zlecenie jest wykonane w godz. 7:30 – 16:00
  • więcej szczegółów na stronach TranferGO

Jeżeli zaistnieje potrzeba możemy dokonać przelewu z Polski do Wielkiej Brytanii lub pomiędzy innymi państwami. Szczegółowa informacje i lista państw na stronach transfergo.com w sekcji FAQ

Czy TransferGO jest bezpieczny?

TAK, gdyż działa on na podstawie licencji wydanej przez FCA [brytyjski nadzór finansowy] oraz nazdorowany jest przez HMRC. Dodatkowo polecamy zapoznać się z licznymi pozytywnymi opiniami w Trustpilot.

Sprawdź już dziś atrakcyjny kurs funta na TransferGO i wykonaj pierwszy przelew za darmo! wystarczy, że wpiszesz promocyjny kod BONUS.

www.transfergo.comzobacz również:
Komentarze
Loading...