Polonia Burton
Art is not a luxury, but a necessity.

16 osób zatrzymanych w Burton w ramach policyjnej akcji

0

Funkcjonariusze z East Staffordshire Neighborhood Policing Team dokonali 16 aresztowań w Burton w ramach akcji wymierzonej przeciw handlarzom narkotyków.

Oficerowie  przejęli heroinę, crack, kokainę, marihuanę oraz 3 sztuki broni, w tym kuszę i nóż. Przy zatrzymanych znaleziono także prawie 9.000 funtów w gotówce.

Operacja rozpoczęła się 25 czerwca pięcioma aresztowaniami w Uttoxeter i Burton. 30 czerwca dokonano trzech kolejnych aresztowań w Burton. W pierwszym tygodniu lipca aresztowano jeszcze 6 osób.

Ostatnie zatrzymanie miało miejsce wczoraj 8 lipca na Stapenhill Road. Dwóch mężczyzn w wieku 19 i 23 l. z okolic Birmingham zostało aresztowanych za handel narkotykami.

Główny inspektor Clair Langley, powiedział:

Planowane są dalsze aresztowania.

Jesteśmy zdeterminowani, aby zakłócać przepływ narkotyków w Staffordshire. Nadal będziemy stawiać przed sądami tych, którzy będą handlować narkotykami w naszej społeczności.

Operacja jest kontynuowana i z zadowoleniem przyjmujemy wszelkie informacje przekazywane przez obywateli, które mogą nam pomóc.

Aby zgłosić przestępstwo lub handel narkotykami, skontaktuj się z policją Staffordshire pod numerem 101 lub z Crimestoppers anonimowo pod numerem 0800 555111

zobacz również:
Komentarze
Loading...