Polonia Burton
Art is not a luxury, but a necessity.

O krok od śmierci po napadzie na Uxbridge Street

0

Policjanci z komendy Staffordshire poszukują świadków brutalnego napadu na Uxbridge Street w Burton upon Trent.

Zdarzenie miało miejsce w piątek 22 listopada 2019 tuż przed godziną 21:30. Zgłoszenie jakie otrzymali policjanci na numer alarmowy dotyczyło grupy mężczyzn walczących między sobą. Niestety po przybyciu pod wskazany adres zastano tylko jednego mężczyznę z poważnymi urazami. Sprawcy bójki zdążyli zbiec.

Mężczyzna w wieku 40 lat w stanie krytycznym został przewieziony do szpitala Nottingham Queen’s Hospital.

Na chwilę obecną lekarze oceniają jego stan na bardzo poważny, zagrażający życiu.

Inspektor Neil Poultney z policji powiedział:

To był poważny atak, w wyniku którego mężczyzna walczy o swoje życie w szpitalu. Apelujemy do opinii publicznej o wszelkie informacje, które mogą pomóc w naszym dochodzeniu.

Jestem szczególnie zainteresowany wiadomościami od każdego, kto widział jakieś pojazdy przyjeżdżające lub opuszczające miejsce zdarzenia.

Policja potwierdza, że dwóch 22-letnich mieszkańców Burton zostało aresztowanych pod zarzutem napaści z intencją spowodowania poważnego uszczerbku na zdrowiu. Po przesłuchaniu i wpłacie kaucji zostali zwolnieni. Dalsze czynności dochodzeniowe są w toku.

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z policją pod numerem telefonu 101 lub anonimowo z organizacją Crimestoppers – 0800 555 111.

zobacz również:
Komentarze
Loading...