Polonia Burton
Art is not a luxury, but a necessity.

Ponowne otwarcie Brewhouse Arts Centre

0

4 sierpnia po czteromiesięcznej przerwie ponownie zostanie otwarte centrum kultury Brewhouse Arts Centre.

Początkowo nie będzie występów na żywo. Odwiedzający centrum kultury będą mogli wziąć udział w zajęciach i warsztatach z zachowaniem dystansu społecznego i wszystkich nowych wytycznych.

Cllr Ed Barker, zastępca lidera ds. rekreacji, kultury i turystyki powiedział:

Jestem bardzo zadowolony, że jesteśmy w stanie ponownie otworzyć Brewhouse, minęło wiele czasu. Chociaż ponowne otwarcie będzie procesem ciągłym, nie możemy się doczekać, aby móc przywrócić naszym bywalcom niektóre popularne zajęcia.

Pracownicy Arts Centre bardzo ciężko pracują, aby upewnić się, że po otwarciu wszystko będzie bezpieczne. Wprowadzone zostaną nowe środki w celu zapewnienia bezpieczeństwa gości i personelu, w tym system jednokierunkowy, punkty dezynfekcji rąk, dystans społeczny i dodatkowe procedury czyszczenia.

Ponowne otwarcie obejmie wprowadzenie szeregu ekscytujących zajęć odbywających się w sierpniu, w tym: zajęcia z rzeźby na świeżym powietrzu, Burton Swans – odkryj 25 łabędzi w okolicach Burton.

Pracownicy Brewhouse pojawią się również w lokalnych parkach z zajęciami rodzinnymi, które można zorganizować przy dystansie społecznym.

Kontynuowane będą również cieszące się popularnością zajęcia online, w tym opowieści historyczne, mini rzemiosło, śpiew i taniec.

 

zobacz również:
Komentarze
Loading...