Polonia Burton
Art is not a luxury, but a necessity.

Poszukiwani sprawcy napadu na dostawców pizzy

0

Policjanci z Burton poszukują sprawców brutalnego napadu na dwóch dostawców pizzy.

Incydent miał miejsce w piątek 25 października około godziny 20 na ulicy Saw Mill Way. Do zaparkowanego czarnego Vauxhalla Coupe, którym poruszali się dostawcy niespodziewanie podeszło trzech mężczyzn. W trakcie napaści jeden z dostawców [22-latek] doznał rany kłutej nogi jego kolega w wieku 24 lat doznał poważnych obrażeń głowy.

Mimo szybkiego przyjazdu służb ratunkowych nie udało się zatrzymać sprawców. Oboje poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala miejskiego w Burton upon Trent. Mężczyznę z raną kłutą kończyny dolnej zwolniono do domu po opatrzeniu rany. Drugi poszkodowany ze względu na poważny uraz głowy został przeniesiony do szpitala uniwersyteckiego Queen’s Medical Center w Nottingham.

Podejrzani o napaść to trzej biali mężczyźni w wieku 22-24 lat. Ubrani w szare i czarne bluzy oraz osłonięci czarnymi szalikami. Do napaści użyli noża oraz pałki teleskopowej.

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z policją Staffordshire pod numerem telefonu 101, powołując się na numer zdarzenia 720 z dnia 25 października lub anonimowo pod numerem organizacji Crimestoppers – tel 0800 555 111.

 

zobacz również:
Komentarze
Loading...