Polonia Burton
Art is not a luxury, but a necessity.

Ukradł 7 pistoletów pneumatycznych i zbiegł

0

W niedzielę, 2 lutego około godziny 18:15 dokonano kradzieży siedmiu pistoletów pneumatycznych ze sklepu Springfields of Burton Ltd przy ulicy Cross Street.

Mężczyzna, który dokonał kradzieży został przestraszony przez funkcjonariusza policji po służbie, który akurat przechodził w tym miejscu. Złodziej uciekł w kierunku ulicy Milton Street. Właściciele sklepu wyceniają straty na  około 1.400 funtów.

Opis sprawcy:

biały mężczyzna, wzrost około 183cm, ciemne włosy, ubrany w czarną bluzę z długim rękawem oraz jaskrawoczerwony bezrękawnik. Mówił z akcentem wschodnioeuropejskim.

Detektyw Constable Ken Cox z CID powiedział:

Dochodzenie jest w toku i apelujemy do każdego w okolicy Burton, który widział coś podejrzanego w niedzielny wieczór, lub każdego z materiałem z kamery samochodowej z Cross Street lub Milton Street, między 18.00 i 18.30, aby skontaktować się z nami.

Jeśli wiesz, gdzie znajduje się skradziona własność, lub zaoferowano tobie te przedmioty na sprzedaż, skontaktuj się z nami.

Skradziona broń
Skradziona broń

Kontakt z policją Staffordshire tel: 101, nr zdarzenia 842 z dnia 2 lutego 2020. Anonimowo z niezależną organizacją charytatywną Crimestoppers 0800 555 111.

zobacz również:
Komentarze
Loading...