Polonia Burton
Art is not a luxury, but a necessity.

Znamy datę ponownego otwarcia kina w Burton

0

Kino Cineworld mieszące się przy Middleway Retail Park zostało zamknięte 18 marca 2020 z powodu pandemii koronawirusa.

Spółka Cineworld Cinemas Limited potwierdziła, że 10 lipca ponownie otworzy swoje kina na terenie Anglii. Data otwarcia pozostałych obiektów w Szkocji i Walii będzie opublikowana w późniejszym terminie zgodnie z zaleceniami poszczególnych rządów.

Po otwarciu w kinach zostaną wprowadzone pewne obostrzenia:

  • ZAKTUALIZOWANE MAPY MIEJSC – System rezerwacji został zaktualizowany, aby umożliwić znajomym i rodzinie siedzenie razem, zapewniając jednocześnie bezpieczną odległość między klientami z różnych gospodarstw domowych. Dostępność zależna to od pojemności i układu danej sali.
  • ZMIANY W GODZINACH EMISJI – Godziny rozpoczęcia i zakończenia filmu będą rozłożone w czasie, aby ograniczyć spotykanie się widzów z innymi  wchodzącymi lub wychodzącymi  i ograniczenie gromadzeniem się tłumów w holu. Dodatkowy czas czyszczenia zostanie dodany między filmami.
  • EKRANY PLASTIKOWE – W miejscach gdzie nie można zachować bezpiecznego dystansu.
  • PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE – Kasy będą akceptować płatności kartami zbliżeniowymi do wartości £45  oraz płatności mobilne Apple Pay / Google Pay bez ograniczeń w kinach.
  • E-BILETY – Bilety będą dostępne do rezerwacji z wyprzedzeniem na stronie internetowej oraz za pośrednictwem aplikacji Cineworld, dostępnej na IOS i Androida. E-maile z potwierdzeniem mogą być używane jako bilety, a bilety elektroniczne są dostępne w aplikacji.
  • DODATKOWE CZYSZCZENIE – Wszystkie sale będą dodatkowo czyszczone między projekcjami filmów.
  • STACJE DO DEZYNFEKCJI DO RĄK – Na terenie kina zostaną umieszczone dodatkowe stacje do dezynfekcji rąk

Kino Cineworld

 

zobacz również:
Komentarze
Loading...