Polonia Burton
Art is not a luxury, but a necessity.

Konsulat w Manchesterze wznawia rejestrację wizyt

0

Konsulat Generalny RP w Manchesterze wznowił rejestrację wizyt poprzez system e-konsulat.

Terminy są dodawane sukcesywnie:
– w sprawach paszportowych – w dni robocze o godz. 9.00 oraz o godz. 21.00,
– w sprawach prawnych – w pierwszy i trzeci piątek miesiąca,
– w sprawach obywatelskich – w pierwszy piątek miesiąca.
Pojawiająca się informacja o treści ,,brak terminów do dnia…” oznacza, że udostępniona pula terminów została zarezerwowana, a następne pojawią się zgodnie z powyższym harmonogramem.
Uwzględniając zalecenia władz lokalnych UK oraz ze względu na wciąż istniejące ryzyko zakażenia koronawirusem, ograniczeniu uległa liczba przyjmowanych interesantów w stosunku do sytuacji sprzed pandemii.
W pilnych sprawach paszportowych prosimy o przesłanie maila pod adres: [email protected]
W pilnych sprawach prawnych prosimy o kontakt pod adresem mailowym: [email protected]
Na terenie konsulatu będą mogły przebywać jedynie osoby, których obecność jest niezbędna do załatwienia danej sprawy. Absolutnie niezbędne jest zachowanie punktualności przy wizytach w urzędzie.
Ze względu na bezpieczeństwo interesantów jak i pracowników, od dnia 24 lipca 2020 roku, wszystkie osoby przebywające w Konsulacie Generalnym RP w Manchesterze są zobowiązanie do noszenia maseczek ochronnych zakrywających usta i nos.
Zachęcamy do odbierania paszportów drogą pocztową. W tym celu należy przynieść ze sobą opłaconą do 100 gramów kopertę SPECIAL DELIVERY, z danymi adresata (imię, nazwisko, adres). Do koperty prosimy dołączyć wypełniony i podpisany wniosek o wysyłkę paszportu.

 

źródło: Konsulat Generalny RP w Manchesterze


zobacz również:
Komentarze
Loading...