Polonia Burton
Art is not a luxury, but a necessity.

34-latek z Burton zatrzymany za udzielanie lichwiarskich pożyczek

0

Policja Staffordshire we współpracy z The England Illegal Money Lending Team dokonała zatrzymania 34-latka z Burton, który zajmował się udzielaniem nielegalnych pożyczek.

W trakcie swoich czynności policjanci zabezpieczyli znaczną ilość gotówki, dokumentację, elektroniczne nośniki danych oraz bardzo dużą ilość paszportów i dowodów osobistych. Śledczy podkreślają, że znalezione dokumenty i paszporty stanowiły zabezpieczenie nieuczciwego pożyczkodawcy. Ofiarami byli głównie obywatele Bułgarii, Węgier, Łotwy, Litwy, Polski, Rumunii oraz Słowacji.

Oficerowie z IMLT proszą wszystkie ofiary o zgłaszanie się na policję lub osobiste stawiennictwo na spotkanie, które odbędzie się w Gretton House, Waterside Court, Third Avenue, Burton, we wtorek, 20 sierpnia, w godzinach od 9:00 do 17:00.

 

Tony Quigley, – szef IMLT powiedział:

Apelujemy do tych osób, aby skontaktowali się z nami, ponieważ chcielibyśmy zwrócić ich własność i zaoferować naszą pomoc i wsparcie.

Nie będziesz miał kłopotów, jeśli pożyczyłeś pieniądze lub spłaciłeś pożyczkę od nieuczciwego pożyczkodawcy – ci ludzie popełniają przestępstwo, a nie ty.

Pomoc dla ofiar nieuczciwych pożyczek:

 

zobacz również:
Komentarze
Loading...