Polonia Burton
Art is not a luxury, but a necessity.

Wyjątkowa promocja DFDS na promy do Francji i UK

0

Wybierasz się samochodem do Polski? Zapraszamy do skorzystania z super promocji DFDS dzięki której zaoszczędzisz do £20 na przeprawie promowej.

W czwartek, 28 lutego, zdobywca wielu prestiżowych nagród w świecie operatorów promowych, firma DFDS rozdała 5 tysięcy pączków na stacji metra Hammersmith Broadways [Londyn], aby uczcić polskie święto „Tłusty Czwartek”. Każdy mógł załapać się na darmowego pączka, bowiem akcja trwała aż 8 godzin i wzbudziła spore zainteresowanie wśród udających się na zakupy. Każdy z nich mógł rozkoszować się pysznym polskim pączkiem.

Jacques Webb, DFDS Menadżer Kampanii w Wielkiej Brytanii, powiedział:

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy uczcić ten niezwykle słodki dzień w polskim kalendarzu i cieszymy się, że nasza akcja przyciągnęła tak wiele osób.

DFDS nie poprzestało w świętowaniu „Tłustego Czwartku” rozdając 5 tysięcy darmowych pączków, ale również zaproponowało dodatkową zniżkę w wysokości £10 na rejs w jedną stronę z Dover, Wielka Brytania do Dunkierki lub do Calais we Francja, a £20 na rejs w dwie strony. W takim razie podróż do Europy wynosi jedynie £35 w każdą stronę. W cenie jest samochód oraz do 9 pasażerów. Promocja dotyczy wybranych dat aż do 17 grudnia, ale lepiej dokonaj rezerwacji jak najszybciej, bowiem promocja jest ważna na rezerwacje dokonane do 28 marca.

Aby uzyskać więcej informacji lub zarezerwować wycieczkę, wejdź na:
https://www.dfdsseaways.pl/paczki

pamiętaj aby podczas rezerwacji wpisać kod promocyjny: ECDNUT10

zobacz również:
Komentarze
Loading...